Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı

Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı

Horoz Bolloré Logistics, müşteri odaklı, uzman kadroları ve yaygın uluslararası servis ağı sayesinde Türkiye ile dünyanın tüm limanları arasındaki her türlü denizyolu taşımacılığı ihtiyacınız için zamanında, uygun maliyetlerle, güvenilir ve hızlı çözümler üretiyor.

Ana faaliyet konusu olan kıtalararası taşımacılıkta uzmanlaşan Horoz Bolloré Logistics, sektörünün önde gelen global kurumlarından Fransız Bolloré International Logistics’in 105 ülkede 601 ofis ve 21.000 çalışanı ile oluşturduğu büyük ve güçlü “network”ün bir üyesi olarak üst düzey bilgili ve deneyimli profesyonellerden oluşan uzman ekibiyle birlikte müşterilerinin özel lojistik çözüm taleplerine tek elden çözüm sunuyor.

Genel kargo kapsamı dışında yer alan yüklere de özel hizmetler sunan Horoz Bolloré Logistics, tüm dünya havalimanlarına yayılmış güçlü şube ağı, uzman kadroları ve teknolojik altyapısıyla müşterilerinin sektöre özel lojistik ihtiyaçlarını karşılıyor. Horoz Bolloré Logistics’un hizmet sunduğu sektörlerin başında Proje Kargo Taşımacılığı, Petrol ve Gaz, Savunma Sanayi, Uzay ve Havacılık geliyor.

» FCL / LCL Forwarding Hizmetleri
» Multimodal Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri
» Dahili Konteyner Taşımacılığı
» Konteyner Sahası Yönetimi
» Konvansiyonel Kargo Taşımacılığı
» Gemi Kiralama
» Depolama ve Elleçleme Hizmetleri
» Kapıdan Kapıya Taşımacılık

Özel Çözümler
» Proje ve Kargo Taşımacılığı
» Petrol & Gaz
» Uzay ve Havacılık
» Savunma Sanayi
» Marine Lojistik
» Sağlık Hizmetleri
Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı