HOROZ AKADEMİ

HOROZ AKADEMİ

HAYAT YOLDA OLMAKTIR…

Horoz Akademi, Horoz Lojistik Grubu çalışanlarını, bugüne ve geleceğe hazırlayan kişisel, mesleki ve teknik alanda gelişimlerini destekleyen, kurum içerisinde yetiştirilen eğitimciler aracılığı ile kurumsal eğitimlerin geliştirilmesini ve uygulanmasını sağlayarak, çalışanların ‘yetkinliklerini’ şirketin stratejik hedefleri ile uyumlu bir şekilde sürekli ve yeniden dizayn edebilecek kurumsal bir akademidir.

Horoz Akademi;
» Çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış eğitimler sunar.
» İş stratejisi ile bağ kurulmuş bilgilerle orta ve uzun vadeli stratejik hedeflere yönelik, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen eğitimler düzenler.
» Şirket kültürünün gelişimine destek veren, eğitimi çalışma yaşamının bir parçası haline getiren bir yapı oluşturur.
» Gerekli yetkinliklerin oluşmasına ve sürekli gelişimine destek veren eğitim programları düzenler.
» Öğrenilenlerin, kurumsal varlığa katkılarını ölçebilen ve geliştirilebilen bir modele sahiptir.
» İş performansını geliştiren ve süreklilik sağlamaya dönük bir yapı oluşturur.

Horoz Akademi Grup şirketlerindeki tüm çalışanlarına, lojistik sektöründe edindiği uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimini bünyesindeki okullar aracılığı ile aktarır.

Kendisini, kariyerini ve işini geliştirmek, lojistik dünyasının geleceğinde yer almak isteyen tüm Horoz Grup çalışanları ihtiyaç duydukları her konuda Horoz Akademi bünyesinde gelişim imkânı bulur.

Horoz Akademi’de çalışanlarımıza, lojistik sektörünün profesyonelleri, danışmanlık alınan iş ortakları ve en önemlisi iç eğitmenlerinin katkıları ile eşsiz bir eğitim deneyimi sunar.

Okullarımız
Yönetici Becerilerini Geliştirme ve Liderlik Okulu,
Satış Okulu,
Planlama ve Organizasyon Okulu,
Bilgi Teknolojileri Okulu
İşletme Yönetme Okulu

Akademi ulaşabildiği yetkin eğitmenler, hedefe hizmet eden eğitim içerikleri, sistemsel bir yapıda oluşturulmuş eğitim takvimi, akademiyi destekleyen üst yönetim ve organizasyonun her bir çalışanı ile başarı yolunda ilerlemeye devam edecektir.